● Ve chvíli, kdy poprvé vstoupíte do restaurace U Vodníka, dýchne na Vás neopakovatelná atmosféra starých časů - kdy ještě vše bylo v pořádku  a čas běžel tak nějak pomaleji. Přijměte naše pozvání, posaďte se u nás, vychutnejte si některý z jedinečných pokrmů a nechte se zlákat chutí místního piva - Bohemia Regent.
    ● Součástí baru je i vinotéka, která díky své bohaté nabídce uspokojí i náročnější hosty - výběr ze slámových a ledových vín.

 
  

    ● Specializujeme se především na tradiční rybí pokrmy, připravované podle původních receptur. V naší jedinečné nabídce naleznete pokrmy prakticky ze všech, v gastronomii používaných sladkovodních ryb, které se na území Třeboňska po staletí chovají (kapr, štika, candát, sumec,...).  Již jste ochutnali klasické kapří hranolky? Ještě ne? - Tak byste to měli určitě napravit, je to totiž pro Třeboň snad nejtypičtější gastronomická specialita.
    ● Právě lokálnost používaných surovin je pro nás velmi důležitá, z velké části také používáme BIO suroviny, čímž dosahujeme jedinečné chuti našich pokrmů. Jídelním lístkem však dokážeme oslovit i hosty, kteří preferují pokrmy klasické české kuchyně, či minutkové kuchyně - za zmínku jistě stojí grilované špalíky z vepřové panenky, podávané s variací horkých omáček, dále pak naše svíčková na smetaně a mnoho dalšího - nezbývá než ochutnat :-)

          

 

● Od letošního roku nabízíme také domácí pizzy, přímo z pece. Samozřejmostí je ROZVOZ veškerých pokrmů z naší nabídky - v blízkém okolí ZDARMA.